Diecezja Świdnicka
2013

Diecezja Świdnicka - opisy i zdjęcia kościołów

Zobacz Online

Do Międzygórza
2012

Do Międzygórza — oficjalna strona Międzygórza, gmina Bystrzyca Kłodzka

Zobacz Online

Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, Kłodzko
2012

Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, Kłodzko

Zobacz Online

Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
2012

Kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus – częściowo zabytkowa budowla sakralna mieszcząca kościół i aulę, przebudowany ze starszej karczmy.

Zobacz Online

Pod Jaskinią, Kletno
2012

Willa Pod Jaskiniąpołożona jest w Dolinie Kleśnicy w Masywie Śnieżnika, niedaleko największej i najpiękniejszej w Sudetach Jaskini Niedźwiedziej, gdzie można podziwiać różne formy naciekowe: stalagmity, stalaktyty, stalagnaty, heliktyty, kolumny, draperie i kaskady, a także niedaleko najwyższego szczytu Masywu Śnieżnika i polskich Sudetów Wschodnich - Śnieżnika (1426 m n.p.m.).

Zobacz Online

Villa Sasanka, Duszniki Zdrój
2012

Villa Sasanka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, szkółek i wypożyczalni narciarskich i snowboardowych oraz ponad 20 wyciagów, w tym dwóch krzesełkowych. Do stacji tych wyciągów, jak i wielu innych dojedziecie Państwo na nartach spod samego domu.

Zobacz Online

Tereny inwestycyjne Duszniki Zdrój
2011

Serwis stworzony na potrzeby gminy Duszniki Zdrój w celu promocji i sprzedarzy terenów inwestycyjnych. Prezentowane działki i nieruchomości posiadają opisy, panoramy sferyczne oraz mapy z przykładowym zagospodarowaniem terenu.

Zobacz Online

Tereny inwestycyjne Stronie Śląskie
2011

Władze Gminy Stronie Śląskie są w pełni zaangażowane w tworzenie jak najlepszych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej oraz inwestowania. Dla przedsiębiorców chcących inwestować w Stroniu Śląskim przygotowano szereg udogodnień. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc ze strony instytucji samorządowych, a także ułatwienia przy przygotowaniu terenów pod inwestycję. Dodatkowo, po uruchomieniu działalności samorząd Gminy Stronie Śląskie umożliwia przedsiębiorcom skorzystanie z ulg i zwolnień podatkowych.

Zobacz Online

Pub Przy Młynie
2011

Pub Przy Młynie położony jest w miejscu idealnym na spotkanie zarówno biznesowe jak i w gronie przyjaciół. Klimatyczne wnętrza sprawiają że każdy znajdze u nas miejce dla siebie. Polecamy doskonałą domową kuchnię , naszą specjalnością jest placek po węgiersku.

Zobacz Online

Dobre Miejsca
2011

„Dobre Miejsca” - sieć hoteli, restauracji i punktów agroturystycznych, zlokalizowanych w malowniczych zakątkach ziemi dolnośląskiej. Nasze obiekty to nie tylko miejsca noclegowe, sale balowe i konferencyjne, ale kompleksowa oferta pobytowa, w której oprócz wypoczynku i dobrej kuchni, otrzymacie Państwo paletę dodatkowych atrakcji. Hotele „Niezły Młyn” i „Stacja nad Kwisą”, a także agroturystyka w „Stanicy na Przełęczy” zapraszają w swoje gościnne progi!

Zobacz Online

Niezły Młyn, Czeszów
2011

"Niezły Młyn" może pochwalić się oryginalnie stylizowanymi wnętrzami. Nieliczne elementy wyposażenia hotelu, takie jak koła zębate i kilka detali drewnianych, ocalało po pożarze i 6-letnim "sprzątaniu". Większość urządzeń młynarskich pochodzi z tego samego okresu, co zniszczone czeszowskie (II poł. XIX w.) i została zdemontowana ze starego młyna w miejscowości Grobla (park krajobrazowy Chełmy).

Zobacz Online

Parafia w Żelaźnie
2011

Żelazno koło Kłodzka to niezwykłe malowniczo położona miejscowość na ziemi kłodzkiej. Ziemi z dawien dawna katolickiej, co uwidacznia krajobraz - usiany licznymi kapliczkami, krzyżami przydrożnymi, figurami świętych, sanktuariami.

Zonacz Online

DW Magnolia, Świeradów Zdrój
2011

D.W. Magnolia I położony jest w sercu Świeradowa Zdroju, w wyjątkowym miejscu gdzie wszystko znajduje się nieopodal.

Zonacz Online

Alfredo, Szklarska Poręba
2010

Restauracja i pizzeria Alfredo.

Zonacz Online

Willa Koliba, Stronie Śąskie
2010

Pensjonat Koliba leży na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego otoczonego górami i lasami. Są tu doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku zimą i latem.

Zonacz Online

Delikatesy Karpacz
2010

"Delikatesy" Dąbrowscy to firma rodzinna ,która we współpracy z siecią Lewiatan gwarantuje udane zakupy i pobyt w atrakcyjnym zakątku jakim są niewątpliwie Karkonosze.

Zonacz Online

CH Krzyki, Wrocław
2010

Centrum Handlowe Krzyki powstało w 2000 roku z myślą o lokalnych mieszkańcach. O tych, którzy lubią robić zakupy z dala od zgiełku hipermarketów i zatłoczonych parkingów.

Zonacz Online

Dolny Śląsk 360
2009-2010

Wśród wielu zrealizowanych prezentacji znajdują się miejsca znane turystom m.in. Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Zamek Książ czy Muzeum Papiernictwa i wiele innych. Zapraszamy!

Zobacz Online

Wrocław 360
2009-2010

Zapraszamy na wirtualny spacer po Wrocławiu. Na zdjęciach panoramicznych można obejrzeć najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca, takie jak Rynek czy Ostrów Tumski oraz wiele innych.

Zobacz Online