Panoramy 360

Wykonujemy zdjęcia panoramiczne na zlecenie firm i osób indywidualnych.

Zdjęcia wykonane w tej technice pozwalają wiernie pokazać szczegóły wnętrza. Panoramy mogą być uzupełnione tradycyjną fotografią, eksponującą wybrane szczegóły wymagające podkreślenia.

Firmom dają możliwość zaprezentowania obiektów w sposób, na jaki nie pozwala tradycyjna fotografia. Można bardzo dokładnie pokazać wnętrze. Jest to doskonała forma reklamy dla hoteli, pensjonatów, restauracji itp. Z naszych usług korzystają także biura nieruchomości.

Tworzymy prezentacje, które można uzupełnić tradycyjnymi zdjęciami, muzyką, filmem, głosem lektora, opisem.

Firmom, które chcą zaprezentować się w naszych serwisach proponujemy kilka możliwości współpracy:

 • wykonanie jednego zdjęcia obiektu z zewnątrz i jednego z zewnątrz. Zdjęcia te wraz z krótkim opisem, danymi teleadresowymi, aktywną mapą google podającą współrzędne GPS, przekierowaniem na stronę internetową klienta umieszczamy w naszym serwisie po opłaceniu rocznego abonamentu,
 • za dodatkową opłatą wykonujemy więcej zdjęć, poza podstawową ofertą,
 • wykonujemy również zdjęcia na zlecenie klienta, w celu ich wykorzystania poza naszymi serwisami, na stronie internetowej klienta lub na innych polach eksploatacji. Dotyczy to np. biur nieruchomości, develeoperów, firm zajmujących się projektowaniem wnętrz, salonów handlowych itp.

Wirtualne spacery

Wykonane przez nas zdjęcia panoramiczne można łączyć w prezentację nazywaną wirtualnym spacer. Rzeczywiście „spacerowanie” po takiej prezentacji jest bardzo proste, przyjemne i oglądający ma wrażenie, że znajduje się w wybranym miejscu. Można zwiedzić wiele miejsc nie ruszając się z domu. Zapraszamy do wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku!

Prezentacje uzupełnione mogą być tradycyjną fotografią, interaktywną mapą obiektu z zaznaczonymi miejscami, w których zostały wykonane zdjęcia, podkładem dźwiękowym. Prezentacje takie są świetnym narzędziem pokazania wszystkich szczegółów większych obiektów typu hotel, pensjonat, restauracja, tereny rekreacyjne itp.

Choć panoramy sferyczne wykonywane są głównie w celu ich zamieszczenia w internecie, możemy również przygotować prezentacje uruchamiane z CD/DVD. Są one doskonałym narzędziem prezentacji np. podczas wszelkiego rodzaju targów, wystaw itp.

Cena wykonania zdjęć i prezentacji zależy od kilku czynników. Zapraszamy do kontaktu, po uzyskaniu szczegółów przedstawimy Państwu konkretną ofertę.

Wizualizacje 3d

W naszej ofercie wizualizacji znajdują się:

 • wizualizacje wnętrz (interior)
 • wizualizacje zewnętrzne (exterior)
 • wizualizacje produktu
 • panoramy sferyczne (360°)

Dzięki technice komputerowej możliwe jest zobaczenie nie istniejących w rzeczywistości wnętrz na etapie np. ich budowy czy projektowania. Na wizualizacjach 360 można obejrzeć wnętrze, mając wrażenie znajdowania się w środku, przybliżenia szczegółów. Efekt podobny jest do perfekcyjnej fotografii panoramicznej, jednak tak naprawdę jest to jedynie komputerowa wizualizacja.

Wizualizacje tworzone są najczęściej na podstawie projektów architektonicznych. Wyposażenie wnętrz stanowią przedmioty zaproponowane przez klienta. Obraz komputerowy oddaje doskonale teksturę przedmiotu (barwę, fakturę, przejrzystość, połysk itd.). W projektach bierze się również pod uwagę oświetlenie wnętrza.

Technika wizualizacji jest co raz częściej stosowana przez projektantów, gdyż wiernie odwzorowuje projekt, pomaga w wyborze konkretnych rozwiązań inwestorom. Ułatwia to również sprzedaż nieruchomości deweloperom, gdyż mogą oni zaprezentować zarówno wnętrza, jak i otoczenie nieistniejących jeszcze inwestycji.

Wirtualne panoramy sferyczne mogą być wykonane w dowolnym wnętrzu lub na zewnątrz. Panorama daje dużo większy pogląd na daną scenę niż ujęcie statyczne, ponieważ pozwala na obejrzenie szczegółowo całej sceny za pomocą prostego ruchu myszką. W panoramie można się obracać dookoła o 360 stopni, przbliżać i oddalać widok kamery. Tak wykonane panoramy można umieścić na stronie WWW.

Nasza oferta skierowana jest do:

 • biur architektonicznych
 • projektantów wnętrz
 • projektantów i producentów mebli
 • klientów indywidualnych